Milik je isključen zbog jako oštrog starta.

Dobro je da nije došlo do povrede

Crveni karton je mala kazna i ništa za ono šta tek čeka Milika poslije ovog starta!

Eldar Ganibegović

Juventus u ovim momentima igra utakmicu protiv Empolija. Na terenu je u domaćem timu 10 igrača, nakon što je isključen Milik.

U okviru 22. kola italijanske Serije A u Torinu se sastaju Juventus i Empoli.

Nakon prvih 45 minuta igre rezultat je 0:0. Juventus je od 18. minute s igračem manje.

Napadač Empolija, Cerri, vodio je loptu, a onda ga je Milik doslovno pokosio.

Otvorenim đonom startao je na nogu italijanskog fudbalera i zasluženo je dobio crveni karton.

Mala je to kazna za njega, odnosno manja od one koja će uslijediti. Najmanje dvije utakmice Milik neće moći igrati u Seriji A.

Što se Cerrija tiče, sva sreća je da nije došlo do (teže) povrede. Završio je prvo poluvrijeme i do sada nije bilo izmjena.

Najbolja šansa u prvom poluvremenu viđena je u nadoknadi. Miretti je bio u prilici, no zapucao je loptu preko gola gostiju.

Ranije danas Atalanta je s 2:0 savladala Udinese. Standardno je igrao i naš Sead Kolašinac.

Nešto kasnije pratit ćemo još jednu utakmicu. AC Milan će na San Siru ugostiti Bolognu od 20:45 sati.