Sjajan revanš četvrtine finala Lige prvaka

Barcelona je imala sve u svojim rukama, ali PSG je u finišu poluvremena preokrenuo stvari

Haris Zilić

Sjajan revanš meč četvrtine finala Lige prvaka gledamo večeras u Barceloni. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:1 u duelu Barcelone i PSG-a.

Barcelona je dobro otvorila povela sa 1:0 u 12. minuti golom Rpshine na asistenciju Yamala.

u tim trenucima sve je dobro išlo za Barcelonu imali su u ukupnom zbiru 4:2, a onda se kola okreću totalno na drugu stranu.

U 29. minuti Barcelona ostaje s igračem manje, crveni karton je dobio Araujo i to je nagovještavalo uzbuđenja.

gosti igrača više koriste u 40. minuti, Dembele pogađa za 1.1 na asistenciju Barcole, a taj pogodak pogledajte OVDJE.

PSG je od nezgodne situacije stigao do vrlo povoljne i sada ima samo gol nedostaje da izjednačena ukupni rezultat u ovom dvomeču.

Prednost im je i činjenica da imaju igrača više cijelo drugo poluvrijeme.

Podsjetimo Barcelona je dobila prvi meč u Parizu sa 3:2, a poznato je da više ne vrijedi pravilo gola u gostima.

Tako da nas u drugom poluvremenu u Barceloni čeka totalna ludnica na terenu.

U drugom četvrtfinalnom duelu, Borussia u Dortmundu vodi protiv Atletico madrida sa:20 i u ukupnom zbiru sa 3:2.