FK Crvena zvezda dogovorila je spektakularno pojačanje za naredno ljeto. Novi igrač crveno-bijelih trebao bi postati reprezentativac Srbije Miloš Veljković.
Crvena zvezda dobit će spektakularno pojačanje za narednu sezonu. Novi igrač crveno-bijelih postat će reprezentativac Srbije Miloš Veljković.
29-godišnji štoper slobodan je igrač na kraju ove sezone. Werder nije uspio dogovoriti novi ugovor sa njim, a to je Crvena zvezda očigledno iskoristila.
Sportski direktor tima s Marakane Marko Marin boravio je prethodnih dana u Njemačkoj gdje je 'završio' sve sa Veljkovićem i on bi trebao postati prvo pojačanje Zvezde za ljeto.
Srpski šampion ponudio je vrhunske uslove reprezentativcu Srbije. Sada se samo čeka službena potvrda posla i Veljković bi trebao pojačati crveno-bijelu odbranu.
Dobra stvar po beogradski klub je činjenica da ne moraju platiti odštetu jer je Veljković slobodan igrač, pa su mu mogli ponuditi nešto veći ugovor kojim je očigledno veoma zadovoljan.
Veljković nikada nije igrao u Srbiji. Rođen je u švicarskom gradu Baselu, gdje je igrao za sve omladinske kategorije.
Nevjerovatna scena
Au, kakva sramota Vladana Milojevića, ponizio je ikonu: "Nije me ni nazvao"
Kao klinac je otišao u Englesku gdje je nastupao za Tottenham. Igrao je za Spurse, Middlesbrough i Charlton, a od 2016. godine je član Werdera iz Bremena.
Iako u Srbiji nije živio odlučio se nastupati za Orlove. Dres nacionalnog tima je nosio 35 puta i postigao je jedan pogodak.
Očekuju se dodatna pojačanja
Pored Miloša Veljkovića Crvena zvezda će raditi i na dodatnim pojačanjima za narednu sezonu. Cilj je naravno ponovni ulazak u Ligu prvaka.
Rukovodstvo kluba na čelu sa Zvezdanom Terzićem učiniće sve da dovede prava pojačanja. U narednom periodu će sigurno doći i imena koja Zvezda želi.
Cilj su pojačanja u napadačkom dijelu s obzirom na to da se očekuje odlazak Bruna Duartea i Cheriffa Ndiayea, ali sigurno da će i ostale linije u ekipi biti ojačane.
Očekuje se također odlazak i Andrije Maksimovića. Zvezda se nada da bi za njegove usluge mogla inkasirati oko 20 miliona eura.
Ljeto na stadionu 'Rajko Mitić' biće veoma zanimljivo i vidjećemo ko će na kraju obući dres beogradskog velikana, te ko će napustiti redove prvaka Srbije.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turska dobila Orlove
Au, kakva mašina - Srbija će pamtiti tursku zvijer iz Rige! · Udarna vijest
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Njegovo iskustvo će dobro doći prvoligašu
Bivši fudbaler Borca u novom jatu
Za njega nema Lige prvaka ove sezone
Liverpool objavio listu igrača za Ligu prvaka, Slot napravio ogromno iznenađenje i šokirao zvijezdu!
Neobičan potez zvijezde Nuggetsa