Francuz igra fantastičan meč

Mbappe prvo "slomio kičmu" Gvardiolu lažnjakom, pa tokom proslave Hrvatu zadao najteži udarac!

Endin Čaušević

Kylian Mbappe dominira u Madridu u prvom poluvremenu okršaja Reala i Manchester Cityja, a francuski napadač nije imao milosti ni prema Jošku Gvardiolu nakon gola za 2:0.

Real Madrid ide ka osmini finala Lige prvaka jer trenutno vodi sa 2:0, te u ukupnom rezultatu ima tri gola prednosti s obzirom da su Kraljevi na Etihadu slavili sa 3:2.

Domaći su fantastično otvorili meč i poveli već u četvrtoj minuti kada je odbrana gostiju očajno reagovala što je iskoristio Mbappe koji je lobovao majstorski Edersona za 1:0.

Međutim, pravu majstoriju Mbappe je izveo pola sata kasnije kada je udvostručio prednost Kraljeva, a ono što je uradio Jošku Gvardiolu će se dugo prepričavati.

Mbappe je fantastičnim lažnjakom "poslao po ćevape" hrvatskog defanzivca i pogodio za 2:0, ali se na tome nije zaustavio.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

I tokom proslave gola Mbappe je pokazivao kako je izveo sjajan lažnjak i kako je "bacio" Gvardiola.

Tu situaciju možete POGLEDATI OVDJE.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.