Crvena zvezda će imati podršku navijača u vječitom derbiju
Korteo Crveno-bijelih: Delije uz vatromet, dimne bombe i topovske udare stižu u beogradsku Arenu!
Oko 1000 najvatrenijih navijača Crvene zvezde, poznatiji kao Delije, će boraviti na večerašnjem vječitom derbiju u Beogradu.
Vječiti derbi u Euroligi između Partizana i Crvene zvezde počinje večeras od 20:30!
Beograd je danas grad u kojem su najpoznatije face iz svijeta košarke stigle kako bi pratile vječiti derbi.
Na derbi stižu i najvatreniji navijači Crvene zvezde, popularne Delije. Njihov dolazak u koretu prema beogradskoj Areni možete pogledati u nastavku.
Podsjećamo, oko 1000 najvatrenijih navijača Crvene zvezde će bodriti svoj tim na večerašnjem vječitom derbiju u Beogradu.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Više nema dilema
Gotovo je! Harry Kane je odlučio gdje nastavlja svoju karijeru!
Služit će kao trenutni dom za poznati klub
Za šest mjeseci napravili stadion: Dobili su fudbalski raj, navijači ostali bez teksta
Nevjerovatna scena
Partizan je večeras za sva vremena ponizio Željka Obradovića!
Nakon toga sve se promijenilo