U okviru 8. kola Lige prvaka za rukometaše bosanskohercegovački prvak Bosna BH Gas u subotu će sa početkom u 19 sati u Skenderiji snage odmjeriti sa ruskim viceprvakom St. Petersburgom.
Pobjedom nad ruskom momčadi izabranici Irfana Smajlagića približili bi se istorijskom uspjehu bh. sporta, plasmanu u osminu finala Lige prvaka.
Studentima će za ostvarenje cilja biti potrebna velika podrška s tribina pa će zbog toga klub i SportSport.ba u narednim danima najsretnijim posjetiocima našeg portala podijeliti 30 ulaznica (svaki dan po deset).
Kako bi ste učestvovali u nagradnoj igri potrebno je da tačno odgovorite na pitanje: Kako se zove trener Bosna BH Gasa?
Odgovore šaljite na zid naše Facebook grupe.
Imena 10 sretnih dobitnika ulaznica biće objavljena sutra u 12 sati, a iste se mogu podići u redakciji SportSport.ba u zgradi Energoinvesta, ulica Hamdije Čemerlića 2, 17 sprat.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne računaju na njega
Crvena zvezda pokazala izlazna vrata 'najvećoj prevari' - Koferi su mu već spremni
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Pomogao mu kada je bilo najteže
Mamić otvoreno o čovjeku iz BiH koji mu je dao 22 miliona: "Da mu sutra zatreba, sve bih mu dao"
Oduševio po ulasku u igru
Fantastični Mitrović u debiju za novi klub pokazao klasu
Stigli smo do osmine finala