Košarkaši Budućnosti iz Podgorice odbranili su naslov prvaka Crne Gore.
Četvrta utakmica doigravanja za prvaka u Nikšiću protiv Sutjeske nije završena. Prekinuta je zbog napada domaćih navijača, koji su napali gostujuće košarkaše.
Prije definitivnog prekida meča, također je meč bio prekinut na 30-ak minuta, a u 28. minuti meč je i završen zbog velikih nereda koje su napravili domaći navijači.
Utakmica je registrovana rezultatom 20:0 za Budućnost, koja je tako s ukupnih 3:1 u seriji odbranila naslov prvaka Crne Gore.
Radio Televizija Crne Gore - Nacionalni javni... by greenfaliro
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Navijači Zvezde bijesni na njega