Inter je u gradskom derbiju pobijedio Milan s 1:0 u trećem kolu italijanske Serije A.
Pobjedu Interu donio je Kolumbijac Freddy Guarin, koji je gol posvetio djeci.
"Ovo je gol za moju djecu, oni su moj život", poručio je Guarin, dodavši:
"Golovi su važni, posebno u ovakvim utakmicama, ali kompletan tim je odigrao sjajno. Radimo naporno, a to pokazuju i ovi naši rezultati. Važno mi je da sam vratio povjerenje trenera, ali i svih klubu".
Guarin ne krije da je Scudetto želja svih u klubu, ali svjestan je da će to biti jako teško i da se ima još puno za igrati.
"Scudetot je cilj, ali fokusirani smo sada na narednu utakmicu. Idemo jednu po jednu, a već sljedeća nam je najvažnija u sezoni", istakao je Guarin.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Magija na Mokrom Docu
Od večeras i Bosna i Hercegovina zna ko je i šta Marko Livaja!
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Crvena zvezda još ne odustaje
Mitar Mrkela je večeras zatresao Beograd, nemoguće se upravo dešava: "Ponuda je tu"
Oglasio se legendarni fudbaler