Selektor reprezetacije Walesa, Chris Coleman, obratio se novinarima nakon objavljenog sastava za utakmice sa Bosnom i Hercegovinom i Andorom.
Wales u Zenici može osigurati historijski uspjeh i otići na neko veliko takmičenje, prvo od 1958. godine, ali Coleman smatra da će biti teško na Bilinom polju.
"Sad imamo dvije utakmice da osvojimo bod. Da nam je neko na početku kvalifikacija to ponudio, mi bismo prihvatili. Sve je u našim rukama i to je ono što smo željeli, što smo tražili. Uvjeren sam da ovi igrači mogu napraviti taj zadnji korak", rekao je Coleman.
Ipak, i ako vjeruje u Balea i društvo izbornik Walesa ne očekuje lagan posao u našoj državi.
"Ovo je za njih sve ili ništa. Moraju nas pobijediti ako žele da dođu do trećeg mjesta. Očekujemo tamo pakao", istekao je Coleman i dodao za kraj:
"Susrest ćemo se tamo sa njima, kao i sa svakim drugim timom u grupi. Podići ćemo glavu i ići na to da osvojimo tri boda".
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Ništa od Evropske lige
Nezapamćen fijasko Rijeke u Grčkoj, iste večeri je klub prodan
Mijenja stručni štab