Everton pobijedio Građane

Bešić blistao u pobjedi Evertona nad Cityjem

Fudbaleri Evertona savladali su Manchester City s 2:1 u susretu polufinala Capital One Kupa.

Sjajan meč odigrala su ova dva tima, a u redovima domaćeg tima blistao je bh. veznjak Muhamed Bešić.

Mreže su u ovom meču mirovale do sudijske nadoknade prvog dijela. Mori je iskoristio lošu reakciju odbrane Građana, te je pogodio za vodstvo domaćeg tima od 1:0 na poluvremenu.

Tim Manuela Pellegrinija se u igru vratio u 76. minuti. Jesus Navas je završio sjajnu akciju za 1:1.

Ipak, samo dvije minute kasnije Evrton dolazi do pobjede. Romelu Lukaku je postigao gol za konačnih 2:1.

Muhamed Bešić je odigrao fantastičan meč i na terenu je proveo svih 90 minuta.