Liga prvaka

Monaco slavio u Londonu, Bayer prokockao 2:0

Dosta golova viđeno je u prvom kolu grupe E Lige prvaka.

Tottenham i Monaco odmjerili su snage u Londonu, a gostujući sastav pomalo neočekivano uspio je da ostvari pobjedu.

Silva je u 15. minuti šokirao domaće na Wembleyju, da bi u 31. Lemar povisio na 2:0.

Tračak nade Spursima donosi gol Alderweirelda u finišu prvog dijela, no u nastavku se ništa nije promijenilo i Monaco je upisao zaista vrijedna tri boda na otvaranju grupne faze.

U Leverkusenu Bayer je prokockao 2:0 protiv CSKA. Mehmedi u devetoj, a potom i Calhanoglu u 15. minuti tresli su mrežu Moskovljana, te su domaći navijači već počeli da slave pobjedu.

Ipak, u samo dvije minute CSKA stiže do 2:2 i osvaja vrijedan bod. Džagoev i Eremenko su u 36. i 38. minuti postigli pogotke za ruskog prvaka.