Sjajni štoper Juventusa Leonardo Bonucci karijeru bi mogao nastaviti u redovima Barcelone.
Kako navode španski mediji, 29-godišnji Bonucci je dobio ponudu katalonskog velikana Barcelone, koja ga želi vidjeti u svojim redovima.
Bonucci je ove sezone imao dosta problema sa trenerom Stare dame Maxom Allegrijem. Jednu utakmicu je bio čak i suspendovan, a priče o odlasku su se nakon toga dodatno i pojačale.
Barca namjerava da Bonuccija dovede u svoje redove. Navodno su spremili bogat ugovor za njega i koji bi ga vezao za Barcu ispred Manchester Cityja i Chelseaja, koji također pokazuju interes.
Sjajni defanzivac je ranije najavio kako bi želio karijeru okončati u timu iz Torina. Aktuelni ugovor s klubom mu važi do 2021. godine, ali njegova budućnost će zavisiti i od ostanka Allegrija na klupi Juventusa.
Iako su odnosi između njih popravljeni, rukovodstvo Bianconera će sasvim sigurno imati glavnu riječ o svemu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Oglasio se Goran Vučević
Hajduk priprema teren za bombu u rangu Rakitića i Perišića: "Naglasit ću samo jedno ime, zove se..."
Slavni fudbaler se oglasio pismom