Ovog vikenda na rasporedu je 20. kolo Prve muške lige Republike Srpske, a gdje će biti odigrano sedam susreta.
Epitet derbija nosi meč u Bijeljini, gdje se sastaju prvoplasirani Radnik i HEO iz Bileće. Obje ekipe imaju imperativ pobjede, s toga nam slijedi prava košarkaška poslastica.
Banja Luka broji dva tima u Prvoj ligi. U Kampusu, Student će ugostiti drugoplasiranu Sutjesku, dok će Borac u Boriku biti domaćin ekipi Varde HE.
Fenjeraš Teslić na svom parketu koplja će ukrstiti sa Rogaticom, a u Prijedoru će snage odmjeriti aktuelni šampion i Slavija.
Bratuncu slijedi teško gostovanju u Ugljeviku tamošnjoj ekipi Rudara, dok je u Aleksandrovcu zakazan meč između Kozare i Sokoca.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Nijemac brutalno iskren