Kinezi nisu jedni koji žele dovesti Ciru Immobilea.
Jutros se u italijanskim medijima pojavila informacija da je Lazio dobio ponudu od 70 miliona eura za svog napadača i najboljeg fudbalera Ciru Immobilea, ali čini se da ekipa Shanghai SIPG nije jedina koja se interesuje za njegove usluge.
Najnovije informacije kažu da će vlasnik Chelseaja Roman Abramovič učiniti sve kako bi doveo Immobilea u svoj tim jer trener Plavaca Antonio Conte smatra da bi se Immobile savršeno uklopio u napadu sa Alvarom Moratom.
Ovu informaciju donosi britanski The Sun, a dodaju kako je Lazio odbio ponudu Shanghai SIPG-a od 70 miliona eura, a da Chelsea namjerava ponuditi 10 miliona eura manje za ovog 27-godišnjeg napadača.
Osim toga, aktuelni šampioon Engleske bi navodno pristao i da ponudi nekog od svojih igrača u zamjenu za Immobilea. Kako god bilo, nama samo ostaje da čekamo i pratimo razvoj situacije.
Za kraj dodajmo da je Immobile prvi strijelac Serije A sa 13 postignutih golova u dosadašnjem dijelu sezone.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Prisutnima se obratio i Vrabac
Nurkić nakon poraza od Španije: "Nismo umorni, možemo igrati tri dana - nije nikakav problem"
Mijenja stručni štab