Ross Barkley tvrdi kako je opsjednut dokazivanjem i ima velike ambicije da postane igrač svjetske klase.
Ovaj 24-godišnjak se početkom mjeseca priključio Chelseaju iz redova Evertona, ali još nije zaigrao, pošto se oporavlja od povrede.
U razgovoru za Sky Sport novi igrač Plavaca objašnjava to kako je odlučan u svom razvoju u ekipi sa Stamford Bridgea.
"Opsjednut sam dokazivanjem. Želim doći do razine na kojoj će me mnogi smatrati jednim od najboljih veznjaka i dolaskom u klub poput Chelseaja daje mi pravu platformu za napredak", izjavio je Ross, pa zatim dodao:
"Želim da postanem veznjak svjetske klase. U ovome momentu imam veliki potencijal i mnogo atributa svjetske klase i želim to pokazati u Chelseaju i osvajati trofeje, te biti smatran vrhunskim igračem."
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Simanić se osjeća izdanim