Sjajan gol fudbalera Manchester Cityja

Leroy Sane - svjetska klasa!

Manchester City sigurnim koracima grabi ka tituli prvaka Engleske, a danas je Guardiolina mašina već u prvom poluvremenu "samljela" Everton i to na Goodisonu.

Naime, Građani gostuju na Goodisonu u susretu 32. kola Premier lige i već nakon prvih 45 minuta imaju visokih 3:0.

Svakako najljepši trenutak susreta je viđen u 4. minuti kada je Sane nakon ubacivanja Davida Silve sjajnim volej udarcem savladao golmana domaćih za vodstvo Cityja od 1:0.

Leroy Sane je još jednom pokazao da je igrač svjetske klase iako su mu tek 22 godine.

Manchester City je u 12. minuti stigao do 2:0 nakon gola Gabriela Jesusa, dok je sjajnu akciju Građana za rezultat prvog poluvremena krunisao Sterling u 37. minuti.