(Foto: EPA)

Redsi, United, Arsenal...

Kladioničari najviše vjeruju Liverpoolu, ali konačna tabela izgleda veoma interesantno

Midhat Šljivak

Englezi su pored strasti za fudbalom i pivom također i strastveni kladioničari i većina velikih kladionica uspješno radi na Ostrvu.

Svakako jedna od najatraktivnijih opcija je klađenje na prvaka Premier lige, a kladioničari ove sezone najviše vjeruju ekipi Liverpoola.

Prema statistikama uzetim iz najvećih engleskih kladionica, Liverpool je biralo najviše ljubitelja klađenja, a konačan izgled tabele prema uplaćenim opkladama je veoma interesantan.

Tako su iza Redsa postavljeni Manchester United i Arsenal, dok je aktuelni prvak Manchester City tek na četvrtom mjesto.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Po kladioničarima najveće šanse za ispadanje imaju Bournemouth, Huddersfield i Southampton.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.