Kolarovu je malo pomogao i živi zid, no to ne umanjuje ljepotu njegove majstorije protiv Cagliarija

Roma vodi 2:0 na Sardiniji

Majstorija Kolarova za sigurnu prednost Rome

Nogometaši Rome imaju 2:0 na poluvremenu meča 15. kola italijanske Serije A protiv Cagliarija.

Roma na gostovanju kod Cagliarija za sada igra dobro, ima sigurnih 2:0 i sve je bliže pobjedi.

Ni danas ne igra Edin Džeko zbog povrede, ali i pored toga su gosti iz Rima dali dva gola za 45 minuta.

Prvo je Cristante pogodio u 14. minuti, zatim i Kolarov iz slobodnjaka u 41. minuti. Čini se da je nekoga lopta zakačila u živom zidu, malo promijenila smijer i onda završila u golu nemoćnog domaćeg golmana Cragna.