Higuain u Chelseaju
Sarri potvrdio transfer Higuaina: On je jedan od najboljih koje sam trenirao!
Menadžer Chelseaja Maurizio Sarri potvrdio je kako će u ostatku sezone dres ovog tima nositi argentinski napadač Gonzalo Higuain.
Plavci su dugo tražili idealnog napadača. Sarri je kao pravo rješenje za svoju ekipu vidio 31-godišnjeg Argentinca, a na kraju ga je uspio i dobiti.
Italijanski stručnjak pun je pohvala za iskusnog napadača i tvrdi da je jedan od najboljih koje je ikad trenirao.
"Higuain će danas potpisati ugovor, ali neće igrati sutra protiv Tottenhama", rekao je Sarri, te je nastavio:
"Odličan je igrač. Posebno je bio imprersivan u mojoj prvoj sezoni u Napoliju. Bez dileme, on je jedan od najboljih napadača koje sam vodio u karijeri. Ima sve potrebno da uspije ovdje. Nadam se da će postizati golove ovdje. Prošao je kroz težak period, ali nadamo se da ćemo ga vratiti u prafu formu", rekao je Sarri.
Higuain je proteklu polusezonu proveo na posudbi iz Juventusa u Milanu, a postigao je osam golova u 22 nastupa za Rossonere.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sramota u punom smislu riječi
Antologijski debakl Borca: Bh. fudbalu su Banjalučani priredili nezapamćenu blamažu
Šef Plavih poprilično jasan
Admir Adžem očitao lekciju igraču Željezničara kratkog fitilja: "Nisi iznad tima"
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Čeka nas dosta uzbuđenja