Preokret Chelseaja na startu meča

Atomskih 15 minuta na Stamford Bridgeu: Hendrickov volej samo razljutio Plavce

Teme:

Na Stamford Bridgeu se upravo igra utakmica 35. kola Premier lige između Chelseaja i Burnleyja.

Odbrana Chelseaja nije uspjela na pravi način raščistiti situaciju nakon kornera, pa je lopta došla do Hendricka na vrhu kaznenog prostora, a on je sjajnim volej udarcem u 8. minuti pogodio za 0:1.

Ipak, samo pet minuta kasnije Chelsea stiže do poravnanja. Hazard je sjajno uposlio Kantea, koji je zakucao loptu iza leđa golmana Burnleyja.

Minut kasnije Chelsea stiže do preokreta. Ovaj put je asistent bio Azpilicueta, a strijelac gola za 2:1 Higuain.