Na to je očito vrlo slab
Pochettino je na pressici poslije meča bio raspoložen, ali nakon jednog pitanja je samo otišao...
Trener Tottenhama Mauricio Pochettino pojavio se sinoć na historijskoj press konferenciji.
Njegova ekipa je po prvi put u historiji izborila veliko finale Lige šampiona, a menadžeru Tottenhama je naravno bilo postavljeno mnogo pitanja nakon meča.
Ipak, nakon jednog je samo ustao i otišao.
"Da li će Harry Kane biti spreman za finale?", upitao je jedan od novinara, a Pochettino je samo rekao ćao i izašao iz prostorije.
Podsjetimo, Kane se povrijedio u prvom, meču četvrtfinala protiv Manchester Cityja te je od tada propustio revanš četvrtfinala i oba susreta polufinala.
Za sada nije poznato hoće li biti spreman za finale koje je na rasporedu 1. juna, ali Pochettino je nedavno rekao kako je to možda i moguće.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Navijači Zvezde bijesni na njega