Tri pogotka u Bihaću

Olimpik slavio u ludoj završnici: Pehar junak Sarajlija!

Samir Mlaćo

U derbiju kola Jedinstvo i Olimpik su odmjerili snage u Bihaću, a gosti su slavili 2:1.

U prvom poluvremenu vidjeli smo otvoren meč. Jašarević je imao šansu za domaće u prih 20 minuta, a uzvratio je Osmanović na drugojn strani.

U 36. minuti Džafić je šutirao glavom, ali izblokiran je i pri početnih 0:0 otišlo se na pauzu.

Olimpik bolje otvara drugi dio i prijeti u tri navrata, da bi Nuspahić iz kontre pokušao za domaće, ali nisu mu uspjele namjere.

U 61. minuti zatresla se mreža. Beširević je pogodio za vodstvo Olimpika.

Nakon toga Kremenović je imao šansu za Jedinstvo, no izblokiran je. U 90. minuti penal za Jedinstvo. Siguran izvođač je bio Nuspahić. Ipak, tu nije bio kraj. Pehar je u sudijskoj nadoknadi pogodio za 1:2 i donio gostima tri vrijedna boda.