Frank Lampard bi u narednim danima trebao biti predstavljen kao novi trener Chelseaja.
Lampard je prošle sezone vodio ekipu Derbyja i došao do čak finala doigravanja za Premiership, ali je tu poražen od Aston Ville. No, njegov rad nije prošao neopaženo i čini se da je spreman za veliku scenu.
Već danima se piše o tome da se Lampard vraća u svoj najdraži klub i da će dobiti trenersko mjesto u Chelseaju umjesto Maurizija Sarrija koji je otišao u Juventus.
Čak je i Derby dao dozvolu Chelseaju da pregovara s Lampardom jer ne žele stati na put svom treneru kojem je sigurno želja da vodi ekipu u kojoj je proveo skoro cijelu igračku karijeru.
Chelsea je za njega platio četiri miliona odštete jer je Lampard imao važeći ugovor s Derbyjem. Lampard je danas stigao na Stamford Bridge i navijači očekuju veoma brzo potvrdu da je on novi trener Chelseaja.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Odabrali susjednu zemlju
Žestok udarac za Hrvatsku, dvojica ne žele nositi dres Vatrenih - "Želje tih momaka su sada jasne"
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Više nije član katalonskog kluba
Došao na trening Barcelone, dočekala ga torba u svlačionici, pa saznao da su mu raskinuli ugovor! · Zvanično
Specijalni pred novom avanturom