Drago Karalić i u narednoj sezoni će sjediti na klupi ŽKK Mladi Krajišnik.
Iako je imao ponude drugih klubova, Karalić je odlučio da prihvati ponudu za produžetak saradnje i on će i dalje voditi Malene sa klupe.
Tako ćemo ovog iskusnog stručnjaka i naredne sezone gledati pored terena tima iz Banja Luke, a cilj će svakako biti ulazak u doigravanje za prvaka BiH.
Protekle sezone Mladi Krajišnik je ostao bez nastupa u doigravanju. Tamo su završile ekipe Trebinja, Orlova i RMU Banovića.
Na kraju je titula ponovo završila u Banovićima čije su košarkašice slavile sa 3-2 u finalnoj seriji.
Mladi Krajišnik je godinama bio u samom vrhu bh. košarke i jedan su od najtrofejnijih klubova sa četiri titule prvaka i četiri trofeja Kupa BiH.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Legenda svjetskog tenisa
Novak Đoković Srbiju sprema na neizbježan trenutak, sada je svima jasno kakav je plan
Očito je da je tamo miljenik navijača
Navijači hrvatskog kluba "prizivaju" dolazak reprezentativca Bosne i Hercegovine
Završava se ljetna pijaca u najjačim ligama