Raspored

Košarkaško prvenstvo BiH (Ž)

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
ŽKK Play Off
Slobodan
03.10.20. 19:00 ŽKK Orlovi
ŽKK Igman
03.10.20. 19:00 ŽKK Brčanka
ŽKK Mladi Krajišnik
03.10.20. 19:00 ŽKK Rudar Sport
KK Jumper
03.10.20. 19:00 ŽKK Čelik
ŽKK Leotar 03
03.10.20. 19:00 ŽOK Feniks
ŽKK Jedinstvo
03.10.20. 19:00 ŽKK RMU Banovići
ŽKK Konjic

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.10.20. 19:00 ŽKK Konjic
ŽOK Feniks
ŽKK Rudar Sport
Slobodan
10.10.20. 19:00 ŽKK Jedinstvo
ŽKK RMU Banovići
10.10.20. 19:00 KK Jumper
ŽKK Brčanka
10.10.20. 19:00 ŽKK Mladi Krajišnik
ŽKK Čelik
10.10.20. 19:00 ŽKK Leotar 03
ŽKK Orlovi
10.10.20. 19:00 ŽKK Play Off
ŽKK Igman

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
ŽOK Feniks
Slobodan
17.10.20. 19:00 ŽKK Igman
ŽKK Leotar 03
17.10.20. 19:00 ŽKK Orlovi
ŽKK Mladi Krajišnik
17.10.20. 19:00 ŽKK Čelik
KK Jumper
17.10.20. 19:00 ŽKK Brčanka
ŽKK Jedinstvo
17.10.20. 19:00 ŽKK Rudar Sport
ŽKK Konjic
17.10.20. 19:00 ŽKK RMU Banovići
ŽKK Play Off

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽKK RMU Banovići
ŽOK Feniks
ŽKK Rudar Sport
Slobodan
TBD TBD ŽKK Jedinstvo
ŽKK Čelik
TBD TBD ŽKK Konjic
ŽKK Brčanka
TBD TBD KK Jumper
ŽKK Orlovi
TBD TBD ŽKK Mladi Krajišnik
ŽKK Igman
TBD TBD ŽKK Play Off
ŽKK Leotar 03

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽKK Orlovi
ŽKK Jedinstvo
ŽKK Brčanka
Slobodan
TBD TBD ŽKK Leotar 03
ŽKK Mladi Krajišnik
TBD TBD ŽKK Igman
KK Jumper
TBD TBD ŽKK Čelik
ŽKK Konjic
TBD TBD ŽKK Rudar Sport
ŽKK RMU Banovići
TBD TBD ŽOK Feniks
ŽKK Play Off

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
ŽKK Čelik
Slobodan
TBD TBD ŽOK Feniks
ŽKK Rudar Sport
TBD TBD ŽKK RMU Banovići
ŽKK Brčanka
TBD TBD ŽKK Konjic
ŽKK Orlovi
TBD TBD ŽKK Jedinstvo
ŽKK Igman
TBD TBD KK Jumper
ŽKK Leotar 03
TBD TBD ŽKK Play Off
ŽKK Mladi Krajišnik

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
ŽKK Orlovi
Slobodan
TBD TBD ŽKK Mladi Krajišnik
KK Jumper
TBD TBD ŽKK Leotar 03
ŽKK Jedinstvo
TBD TBD ŽKK Igman
ŽKK Konjic
TBD TBD ŽKK Čelik
ŽKK RMU Banovići
TBD TBD ŽKK Brčanka
ŽOK Feniks
TBD TBD ŽKK Rudar Sport
ŽKK Play Off

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽKK RMU Banovići
ŽKK Orlovi
ŽKK Igman
Slobodan
TBD TBD ŽKK Rudar Sport
ŽKK Brčanka
TBD TBD ŽOK Feniks
ŽKK Čelik
TBD TBD ŽKK Konjic
ŽKK Leotar 03
TBD TBD ŽKK Jedinstvo
ŽKK Mladi Krajišnik
TBD TBD ŽKK Play Off
KK Jumper

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
ŽKK Leotar 03
Slobodan
TBD TBD KK Jumper
ŽKK Jedinstvo
TBD TBD ŽKK Mladi Krajišnik
ŽKK Konjic
TBD TBD ŽKK Igman
ŽKK RMU Banovići
TBD TBD ŽKK Orlovi
ŽOK Feniks
TBD TBD ŽKK Čelik
ŽKK Rudar Sport
TBD TBD ŽKK Brčanka
ŽKK Play Off

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽKK Brčanka
ŽKK Čelik
ŽKK Mladi Krajišnik
Slobodan
TBD TBD ŽKK Rudar Sport
ŽKK Orlovi
TBD TBD ŽOK Feniks
ŽKK Igman
TBD TBD ŽKK RMU Banovići
ŽKK Leotar 03
TBD TBD ŽKK Konjic
KK Jumper
TBD TBD ŽKK Play Off
ŽKK Jedinstvo

11. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽKK Mladi Krajišnik
ŽKK RMU Banovići
TBD TBD ŽKK Leotar 03
ŽOK Feniks
KK Jumper
Slobodan
TBD TBD ŽKK Jedinstvo
ŽKK Konjic
TBD TBD ŽKK Igman
ŽKK Rudar Sport
TBD TBD ŽKK Orlovi
ŽKK Brčanka
TBD TBD ŽKK Čelik
ŽKK Play Off

12. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽKK Čelik
ŽKK Orlovi
ŽKK Jedinstvo
Slobodan
TBD TBD ŽKK Brčanka
ŽKK Igman
TBD TBD ŽKK Rudar Sport
ŽKK Leotar 03
TBD TBD ŽOK Feniks
ŽKK Mladi Krajišnik
TBD TBD ŽKK RMU Banovići
KK Jumper
TBD TBD ŽKK Play Off
ŽKK Konjic

13. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽKK Jedinstvo
ŽKK RMU Banovići
ŽKK Konjic
Slobodan
TBD TBD KK Jumper
ŽOK Feniks
TBD TBD ŽKK Mladi Krajišnik
ŽKK Rudar Sport
TBD TBD ŽKK Leotar 03
ŽKK Brčanka
TBD TBD ŽKK Igman
ŽKK Čelik
TBD TBD ŽKK Orlovi
ŽKK Play Off

14. kolo

Datum Sat Timovi Rez
ŽKK Play Off
Slobodan
TBD TBD ŽKK Igman
ŽKK Orlovi
TBD TBD ŽKK Mladi Krajišnik
ŽKK Brčanka
TBD TBD KK Jumper
ŽKK Rudar Sport
TBD TBD ŽKK Leotar 03
ŽKK Čelik
TBD TBD ŽKK Jedinstvo
ŽOK Feniks
TBD TBD ŽKK Konjic
ŽKK RMU Banovići

15. kolo

Datum Sat Timovi Rez
ŽKK Rudar Sport
Slobodan
TBD TBD ŽOK Feniks
ŽKK Konjic
TBD TBD ŽKK RMU Banovići
ŽKK Jedinstvo
TBD TBD ŽKK Brčanka
KK Jumper
TBD TBD ŽKK Čelik
ŽKK Mladi Krajišnik
TBD TBD ŽKK Orlovi
ŽKK Leotar 03
TBD TBD ŽKK Igman
ŽKK Play Off

16. kolo

Datum Sat Timovi Rez
ŽOK Feniks
Slobodan
TBD TBD ŽKK Leotar 03
ŽKK Igman
TBD TBD ŽKK Mladi Krajišnik
ŽKK Orlovi
TBD TBD KK Jumper
ŽKK Čelik
TBD TBD ŽKK Jedinstvo
ŽKK Brčanka
TBD TBD ŽKK Konjic
ŽKK Rudar Sport
TBD TBD ŽKK Play Off
ŽKK RMU Banovići

17. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽOK Feniks
ŽKK RMU Banovići
ŽKK Rudar Sport
Slobodan
TBD TBD ŽKK Čelik
ŽKK Jedinstvo
TBD TBD ŽKK Brčanka
ŽKK Konjic
TBD TBD ŽKK Orlovi
KK Jumper
TBD TBD ŽKK Igman
ŽKK Mladi Krajišnik
TBD TBD ŽKK Leotar 03
ŽKK Play Off

18. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽKK Jedinstvo
ŽKK Orlovi
ŽKK Brčanka
Slobodan
TBD TBD ŽKK Mladi Krajišnik
ŽKK Leotar 03
TBD TBD KK Jumper
ŽKK Igman
TBD TBD ŽKK Konjic
ŽKK Čelik
TBD TBD ŽKK RMU Banovići
ŽKK Rudar Sport
TBD TBD ŽKK Play Off
ŽOK Feniks

19. kolo

Datum Sat Timovi Rez
ŽKK Čelik
Slobodan
TBD TBD ŽKK Rudar Sport
ŽOK Feniks
TBD TBD ŽKK Brčanka
ŽKK RMU Banovići
TBD TBD ŽKK Orlovi
ŽKK Konjic
TBD TBD ŽKK Igman
ŽKK Jedinstvo
TBD TBD ŽKK Leotar 03
KK Jumper
TBD TBD ŽKK Mladi Krajišnik
ŽKK Play Off

20. kolo

Datum Sat Timovi Rez
ŽKK Orlovi
Slobodan
TBD TBD KK Jumper
ŽKK Mladi Krajišnik
TBD TBD ŽKK Jedinstvo
ŽKK Leotar 03
TBD TBD ŽKK Konjic
ŽKK Igman
TBD TBD ŽKK RMU Banovići
ŽKK Čelik
TBD TBD ŽOK Feniks
ŽKK Brčanka
TBD TBD ŽKK Play Off
ŽKK Rudar Sport

21. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽKK Orlovi
ŽKK RMU Banovići
ŽKK Igman
Slobodan
TBD TBD ŽKK Brčanka
ŽKK Rudar Sport
TBD TBD ŽKK Čelik
ŽOK Feniks
TBD TBD ŽKK Leotar 03
ŽKK Konjic
TBD TBD ŽKK Mladi Krajišnik
ŽKK Jedinstvo
TBD TBD KK Jumper
ŽKK Play Off

22. kolo

Datum Sat Timovi Rez
ŽKK Leotar 03
Slobodan
TBD TBD ŽKK Jedinstvo
KK Jumper
TBD TBD ŽKK Konjic
ŽKK Mladi Krajišnik
TBD TBD ŽKK RMU Banovići
ŽKK Igman
TBD TBD ŽOK Feniks
ŽKK Orlovi
TBD TBD ŽKK Rudar Sport
ŽKK Čelik
TBD TBD ŽKK Play Off
ŽKK Brčanka

23. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽKK Čelik
ŽKK Brčanka
ŽKK Mladi Krajišnik
Slobodan
TBD TBD ŽKK Orlovi
ŽKK Rudar Sport
TBD TBD ŽKK Igman
ŽOK Feniks
TBD TBD ŽKK Leotar 03
ŽKK RMU Banovići
TBD TBD KK Jumper
ŽKK Konjic
TBD TBD ŽKK Jedinstvo
ŽKK Play Off

24. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽKK RMU Banovići
ŽKK Mladi Krajišnik
TBD TBD ŽOK Feniks
ŽKK Leotar 03
KK Jumper
Slobodan
TBD TBD ŽKK Konjic
ŽKK Jedinstvo
TBD TBD ŽKK Rudar Sport
ŽKK Igman
TBD TBD ŽKK Brčanka
ŽKK Orlovi
TBD TBD ŽKK Play Off
ŽKK Čelik

25. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽKK Orlovi
ŽKK Čelik
ŽKK Jedinstvo
Slobodan
TBD TBD ŽKK Igman
ŽKK Brčanka
TBD TBD ŽKK Leotar 03
ŽKK Rudar Sport
TBD TBD ŽKK Mladi Krajišnik
ŽOK Feniks
TBD TBD KK Jumper
ŽKK RMU Banovići
TBD TBD ŽKK Konjic
ŽKK Play Off

26. kolo

Datum Sat Timovi Rez
ŽKK Konjic
Slobodan
TBD TBD ŽOK Feniks
KK Jumper
TBD TBD ŽKK Rudar Sport
ŽKK Mladi Krajišnik
TBD TBD ŽKK Brčanka
ŽKK Leotar 03
TBD TBD ŽKK Čelik
ŽKK Igman
TBD TBD ŽKK Play Off
ŽKK Orlovi
TBD TBD ŽKK RMU Banovići
ŽKK Jedinstvo