Ekipa Čapljine dobila je veliko pojačanje na sredini terena.
Čapljinci predvođeni Draganom Radovićem u novu sezonu ulaze s visokim ambicijama, a na Bjelave je kao veliko pojačanje sada stigao i Stefan Savić.
Ne radi se, naravno, o defanzivcu koji igra za Atletico Madrid nego o 24-godišnjem Banjalučaninu koji je u prethodnoj sezoni igrao u Premijer ligi BiH nastupajući za Krupu.
Savić je ponikao u Borcu, ali kako nije uspio da se nametne u matičnom klubu, sreću je tražio najprije u Slobodi iz Mrkonjić Grada, a zatim u Krupi za koju je odigrao 35 utakmica.
Trener Dragan Radović vjeruje kako je njegovim dovođenjem napravio odličan potez i da će se Savić igrama na terenu odužiti na ukazanom povjerenju i pomoći Čapljini u ostvarenju ciljeva.
Prošlu sezonu Čapljina je inače okončala na 11. poziciji Prve lige FBiH.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Odabrali susjednu zemlju
Žestok udarac za Hrvatsku, dvojica ne žele nositi dres Vatrenih - "Želje tih momaka su sada jasne"
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Popularni pjevač se oglasio nakon pobjede BiH