U 58. minuti Perotti je povisio na 9:1, a konačan rezultat od 10:1 postavio je Defrel u 87. minuti.

Novi golovi kapitena reprezentacije BiH

Edin Džeko postigao dva gola u pobjedi Rome od 10:1 protiv Trastevere

Esmer Oštraković

Roma je danas odigrala prijateljsku utakmicu protiv Trastevere, te je ostvarila ubjedljivu pobjedu od 9:1.

Dva gola u pobjedi Rome postigao je i kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine, Edin Džeko.

Roma je do vodstva došla već u trećoj minuti, a gol za vodstvo postigao je upravo Džeko. Na 2:0 četiri minute kasnije povisio je Kolarov.

Treći i četvrti gol viđeni su u razmaku od jedne minute. Na 3:0 je u 20. minuti povisio Under, a samo minut kasnije gol je postigao Antonucci.

Na 5:0 je povisio Džeko svojim drugim golom u 30. minuti, a do kraja poluvremena viđena su još dva gola.

Prvo je Lorusso povisio na 6:0 u prvoj minuti sudijske nadoknade, a samo dvije minute konačan rezultat prvog poluvremena, od 7:0 postavio je Cristante.

Jedini gol na utakmici za Trastevere postigao je D'Urso u 47. minuti. Minut kasnije na 8:1 povisio je Schick.