Menadžer Manchester Uniteda o sjajnom veznjaku

Solskjaer nema dilemu gdje će igrati Pogba

Admin Čaušević

Paul Pogba bi u posljednjim sedmicama prijelaznog roka mogao napraviti veliki transfer, kao narednu destinaciju mnogi inostrani mediji vide Manchester United. 

Sjajni franucuski veznjak jučer nije putovao u Cardiff na meč s Milanom te se odmah počelo špekulisati o njegovom odlasku s Old Trafforda.

Međutim, poslije utakmice Ole Gunnar Solskjaer je jasno poručio da će Pogba i u ovoj sezoni nositi dres Manchester Uniteda te da će se treninzima vratiti početkom predstojeće sedmice.

"Uopšte ne sumnjam da će Pogba karijeru nastaviti karijeru u Manchester Unitedu. Treninzima će se vratiti sljedeće sedmice", rekao je norveški stručnjak te nastavio:

Potražite više informacija na temu Premier league:

"Nije povrijeđen, samo je osjećao bol i nije želilo da rizikuje, trebao bi biti spreman za duel s Chelseajam".

U međuvremenu se i Real Madrid okrenuo drugim rješenjima. Dogovorio je lične uslove s Donnyem Van de Beekom, još je preostalo da se ubijedi Ajax.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.