Već vode s 5:0

Teško je pronaći pravu riječ za ono što Građani rade Stršljenovima

Admin Čaušević

Nevjerovatan start Manchester Cityja u duelu protiv Watforda.

Aktuelni prvak Engleske nakon 20 minuta igre već vodi sa 5:0 te su popularni Stršljenovi na pravom putu da dožive potpuni fijasko.

Građani su poveli već u 1. minuti kada je na asistenciju sjajnog De Bruynea zabio David Silva.

U 6. minuti penal za domaće, siguran egzekturo je bio Sergio Aguero. Argentincu je to 100. gol na Ettihadu.

Rezultat se na semaforu ponovo promijenio u 12. minuti. Nakon šuta Mahreza iz slobodnjaka lopta je promijenila smjer i završila u mreži.

U 15. minuti nakon ubačaja iz kornera Bernando Silva povisuje na 4:0, da bi u 18. minuti pukla petarda, ovaj put zabio je Otamendi.