Osnovao firmu
Beckham postaje agent, a za prvog klijenta uzima mladu zvijezdu Manchestera
David Beckham spreman je da postane nogometni agent.
Bivši kapiten engleske reprezentacije osnovao je novu agenciju sa svoja dva bliska prijatelja, a njihov cilj je da upravljaju karijerama mladih igrača i da se brinu o njima.
Beckham (44) je firmu pod nazivom Footwork Managment Ltd osnovao prije nekoliko mjeseci, a saradnici će mu biti Davide Gardner i cijenjeni PR stručnjak Nicola Howson. Sjedište firme bit će u Londonu.
Mirror javlja da je Beckham krenuo u posao, a za prvog klijenta želi mladog nogometaša Manchester Uniteda Masona Greenwooda.
Sedamnaestogodišnjak je postao redovan igrač u prvoj momčadi Uniteda ove sezone, a debitovao je krajem prošle sezone.
Beckham nema agentsko iskustvo, ali formirao je tim koji će raditi s igračima, klubovima, koji će voditi sve pregovore, a Davida uskoro čeka još jedan veliki proekt, budući da se formira Miami Heat na čijem čelu je upravo nekadašnja zvijezda Manchester Uniteda i Real Madrida.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Zanimljivo viđenje situacije
Pobjegao iz Beograda, pa je imao šta da kaže o Zvezdi i Srbiji: "U Novom Pazaru su ljudi stalno..."
Poznato lice mijenja Karija
Srbija već ima novog selektora - Još samo to da saopšte Svetislavu Pešiću!
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Sve će znati iduće sedmice