Granit Xhaka sasvim iskren
"Ne mogu prihvatiti ono što se desilo, uskoro ćemo sve riješiti"
Granit Xhaka ostao je nedavno bez kapitenske trake u Arsenalu.
Reprezentativac Švicarske je nakon sukoba sa navijačima ostao bez trake, a za medije u svojoj zemlji je istakao kako se s tom činjenicom ne može pomiriti.
Spreman je čak i otići iz kluba kako i njegove riječi to potvrđuju.
"Imam jasnu ideju kako bi se stvari trebale odvijati i Arsenal to također zna dobro. Ipak, još uvijek imam ugovor s njima i bit će mi drago da se vratim u klub kako bih mogao riještiti stvari", rekao je Xhaka i zatim je završio:
"Sigurno ćemo naći rješenje, jer ne mogu prihvatiti ono što se desilo", istakao je Xhaka.
Xhaka je od 2016. godine član Topnika, a za klub je odigrao 143 utakmice i postigao je 11 golova.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Odabrali susjednu zemlju
Žestok udarac za Hrvatsku, dvojica ne žele nositi dres Vatrenih - "Želje tih momaka su sada jasne"
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Završava se ljetna pijaca u najjačim ligama