Nakon zahtjeva gostiju
Utakmica između RK Gračanica i RK Vogošća igra se naredne srijede
Večeras su prvenstvenu utakmicu rukometne Premijer lige Bosne i Hercegovine u Gračanici trebali odigrati RK Gračanica i RK Vogošća.
Ipak, utakmica se neće odigrati večeras, već za sedam dana, tako da će obje ekipe svoje naredne utakmice igrati u subotu.
Razlog ove odluke je zahtjev ekipe iz Vogošće koja je nakon utakmica u Grčkoj u okviru Challenge kupa, tek u ponedeljak došla nazad u BiH.
Gračanlije su pristale na njihov zahtjev, možda kako bi i oni malo više odmorili pred teško gostovanje u Živinicama.
Sve u svemu, odmor će dobro doći i jednima i drugima, a sigurno je da će naredne srijede u Gračanici biti novi spektakl.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora
Zagreb i Hrvatska se crvene od stida, u Srbiji ne mogu da dođu sebi zbog sramote na Maksimiru
Sve će znati iduće sedmice
Krpić i Komazec pred dolaskom u Slobodu? · Saznajemo
Press konferencija selektora Bosne i Hercegovine