Gdje će bh. golman?
"Nismo zainteresovani za Begovića"
I dalje je neizvjesno hoće li se Asmir Begović vratiti u Englesku.
Begović je ugovorom vezan za Bournemouth, ali kako u ovom klubu i ne računaju pretjerano na njega, prethodna tri mjeseca naš golman je bio primoran provesti u Azerbejdžanu nastupajući za Qarabag.
U međuvremenu posudba mu je istekla i britanski mediji uveliko špekulišu o tome koja će biti njegova naredna destinacija, navodeći, između ostalog, da nije isključen ni povratak na Otok s obzirom da se nekoliko klubova interesuje.
Kao jedna od potencijalnih destinacija pominje se i Birmingham City, no ako je suditi po izjavu koju je dao trener ovog kluba Pep Clotet, u glasinama oko Begovićevog dolaska nema istine.
"Hoćemo li se pojačati među stativama? Koliko ja znam, ne", kazao je novinarima Clotet, koji u ovom trenutku na raspolagnaju ima četvoricu golmana.
Osim Birminghama, Begović se prethodnih dana dovodio još u vezu sa Derby Countyjem i PSV-om.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Finska slavi veliku pobjedu
Senzacija nad senzacijama, Srbija ispala sa Eurobasketa! · Udarna vijest
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Nakon remija sa Čelikom