Tri boda upisao i Leicester
Tottenham konačno stigao do pobjede, Son junak protiv Norwicha
Tottenham je večeras pred svojim navijačima savladao Norwich sa 2:1 u meču 24. kola engleskog Premiershipa.
Londonski klub je uz dosta muke uspio da dođe do pobjede protiv fenjeraša Norwicha i tako nakon četiri kola konačno je tim Josea Mourinha uspio da upiše tri boda.
U prvom poluvremenu Totteham je bio bolji i domaći su u 38. minuti uspjeli da povedu sa 1:0, a mrežu gostujućeg tima zatresao je Alli na asistenciju Auriera.
No, Norwich je u 70. minuti poravnao na 1:1. Sudija Kavanagh je svirao penal, a siguran s bijele tačke bio je Pukki.
Međutim, deset minuta kasnije Tottenham je uspio da dođe do pobjede. Ovaj put u centru pažnje bio je Son koji je sjajno pogodio za 2:1 što je bio konačan rezultat meča.
Tottenham je sada šesti sa 34 boda, dok je Norwich i dalje posjedlji i ima 17 osvojenih bodova.
Sigurnu pobjedu večeras je ostvario i Leicester. Lisice su na svom terenu savladale West Ham sa 4:1. Dva gola za domaće dao je Perez, a po jedan su dodali Barnes i Pereira, dok je jedini strijelac za goste bio Noble.
Leicester je treći sa 48 bodova, dok je West Ham na 17 poziciji sa 23 boda.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Legenda svjetskog tenisa
Novak Đoković Srbiju sprema na neizbježan trenutak, sada je svima jasno kakav je plan
Stuttgart prošao dalje u DFB Kupu