Odmara u St. Tropezu
Zvijezda PSG-a na udaru javnosti nakon što se pojavila fotografija kako puši cigaretu
Sezona u francuskoj Ligue 1 zvanično je prekinuta još početkom prošlog mjeseca.
Francuzi su bili prvi koji su stavili tačku na trenutnu sezonu, a titula je ponovo otišla u ruke PSG-a. Igrači ovog tima su odmah dobili dozvolu da idu na odmor, te sigurno da nikada prije nisu imali toliko vremena za odmaranje.
Veznjak PSG-a, Marco Verratti, odlučio je da sa svojom djevojkom Jessicom Aidi posjeti francuski St. Tropez gdje zaista uživa.
Međutim, čelnici PSG-a bili su iznenađeni kada su se pojavile fotografije kako italijanski veznjak puši cigaretu.
Iako mu je dozvoljeno da konzumira cigarete sigurno je da u klubu očekuju da to u javnosti ne radi jer je jasno da je Verratti odmah postao meta kritika francuske javnosti.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Finska slavi veliku pobjedu
Senzacija nad senzacijama, Srbija ispala sa Eurobasketa! · Udarna vijest
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Nakon remija sa Čelikom