Rossoneri vode

Milanovi navijači na trenutak potonuli, a onda šou: Rebić kod zadnjeg gola pretrčao 60 metara

Milan gostuje Lecceeu na povratku Serije A i vodi s 3:1 protiv domaće ekipe.

Počelo je dobro po Rossonere je jer Samu Castillejo u 26. minuti pogodio za 0:1, ali početak drugog dijela bio je zabrinjavajući po tim Stefana Piolija.

Mancosu je u 53. minuti pogodio s bijele tačke za 1:1, no samo dvije minute kasnije Giacomo Bonaventura odbijenu loptu sprema u mrežu za novo vodstvo Milana. Nedugo nakon toga, Ante Rebić zabija pogodak za 3:1.

Rebić je sa svoje polovice istrčao kontru, izašao sam na gol domaćih i lagano zabio.

Milan ne briljira ove sezone i čini se da će to biti još jedna sezona bez Lige prvaka, ali ako žele ikako da igraju u Evropi, morat će večeras slaviti.