Foto - EPA

Edin Džeko bez prave šanse

Insigne zabio spektakularan gol za pobjedu Napolija nad Romom

Napoli je na San Paolu pobijedio Romu s 2:1 u susretu 30. kola italijanske Serije A.

Sve bitno u ovom meču viđeno je u drugom poluvremenu kada su postignuta sva tri pogotka.

Napoli je poveo u 55. minuti. Rui je fantastično uposlio Callejona, a ovaj još ljepše pogađa za 1:0.

Samo pet minuta kasnije Roma je izjednačila. Lijepa je to akcija rimskog tima bila, Džeko je kratko dodao do Henrikha Mkhitaryana koji je zabija gol za 1:1.

Domaći su u 82. minuti stigli do trijumfa. Lorenzo Insigne je postigao spektakularan gol za 2:1 i za pobjedu Napolija.

Edin Džeko je odigrao 90 minuta u ovom meču, ali nije imao previše prostora u napadu i odigrao je poprilično slab meč.