Dva brza gola na San Paolo stadionu, u svemu učestvovao i Džeko

1:1 u Napulju

Ekipe Napolija i Rome u ovim trenucima na San Paolo stadoionu igraju susret 30. kola Serije A.

Nakon prvih 45 minuta igre nije bilo golova, ali u nastavku meča oba tima su se raspucala.

Vidjeli smo po jedan gol na obje strane u razmaku od nekoliko minuta.

Prvo je Napoli poveo preko Callejona u 55. minuti da bi samo pet minuta kasnije gosti izjednačili preko Mkhitaryana kojem je za gol asistirao Džeko.

Pogledajte sve to i sami:

Zaprati AS Roma, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
AS Roma Moje Teme

Penderinos
Dodao mu loptu na 60-70 metara od protivnickog gola. Ovo je samo na papiru asistencija
2 3
Mele
Milan poderao Lacio, unistio im san za titulu, Roma e utakmice gubi za redom, Udinesse ih pobjedjuje, a hoce u ligu prvaka. Sranje, idi Dzeksone , vole te tu, ali osvoji bar jos nesto pa idi u Arabiju ili Usa...