Za kraj prvog dijela sezone

Gračanica slavila na gostovanju u Vogošći

Esmer Oštraković

Rukometaši Gračanice ostvarili su pobjedu na gostovanju kod Vogošće, te su tako na najbolji mogući način završili prvi dio sezone.

Vogošća u proteklim godinama nije odgovarala Gračanlijama, ali ovaj put su izabranici Damira Doborca ostvarili pobjedu na teškom gostovanju.

Već nakon prvog poluvremena vidjelo se da bi rukometaši Gračanice mogli ostvariti pobjedu, a na odmorus su imali tri gola prednosti. Rezultat je bio 12:15.

U drugom poluvremenu domaći su pokušali da se vrate u utakmicu, ali gosti to nisu dopustili, te su na kraju ostvarili pobjedu od šest razlike, a konačan rezultat bio je 29:35.

Ekipa Gračanice je tako nakon nove gostujuće pobjede prvi dio sezone završila na četvroj moziciji sa 20 osvojenih bodova, dok je Vogošća na šestom mjestu sa bodom manje.

Promo

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti