Edin Džeko će već u subotu zaigrati u dresu Intera?
Romelu Lukaku je i zvanično član Chelseaja, a Fabrizio Romano tvrdi kako će svakog trenutka Inter objaviti dolazak Edina Džeke.
Džeko je u Milanu, odradio je preglede, ali zbog sitnih formalnosti transfer još uvijek nije potvrđen.
Vjeruje se da će Inter veoma brzo, možda već večeras, saopštiti da je Džeko nova devetka kluba. Romi će pripasti 1.5 miliona eura u slučaju da klub naredne sezone izbori Ligu prvaka.
Što se Džeke tiče, on je spreman za novu avanturu, a pojedini novinari u Italiji koji prate Inter tvrde da bi mogao zaigrati već u subotu za svoj novi klub.
Nerazzurri će odmjeriti snage s kijevskim Dynamom u finišu priprema i trener Simeone Inzaghi bi trebao da računa i na bh. reprezentativca.
Inače, sezona u Seriji A počet će za 10 dana, a Inter će na startu ugostiti ekipu Genoe.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e