Potpisuje za Salernitanu
Ribery stigao u Salerno
Franck Ribery će sezonu završiti kao Salernitane.
Francuz je ovog ljeta postao slobodan nakon što je Fiorentina odbila da mu produži ugovor, a on ubrzo pronašao novi tim.
Htelo ga je nekoliko timova, na kraju je odlučio da potpiše za Salernitanu koja od ove sezone igra u Seriji A i čiji je član i bh. napadač Milan Đurić.
Ribery je stigao u Salerno, pozirao je sa šalom novog kluba i ubrzo će potpisati ugovor na godinu dana vrijedan 1,5 miliona eura.
Tokom karijere je igrao za Brest, Metz, Galatasaray, Marseille, a najveći trag ostavio je u Bayernu gdje je nastupao čak 12 sezona i na 425 utakmica je postigao 124 gola.
Njegovo iskustvo, ali i kvaliteti mogli bi da budu od velike važnosti za Salernitanu u borbi za opstanak nakon uvodnih poraza od Bologne i Rome.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Tottenham je precrtan
Boooooom: Luka Vušković je donio prvu veliku odluku karijere!
Detalj iz 17. minute glavna tema
Komentari navijača Tottenhama su ništa za ono što je o Tudoru sinoć izjavio Griezmann
Da li će im MUP KS osigurati dolazak?
Užasne poruke u Banjaluci uoči derbija na Grbavici!
Slovenac varao Anamariju?
Luki će pasti mrak na oči: Dončić bi mogao plaćati rekordnu alimentaciju, cifra je ogromna
Na meču Sloga - Željezničar