Foto - EPA

Bianconeri bez bodova protiv Sassuola

Šok u Torinu: Juventus izgubio golom u 95. minuti

Sassuolo je u susretu 10. kola italijanske Serije A šokirao Juventus i slavio je pobjedu u Torinu rezultatom 2:1.

Gosti se nisu prepali Stare dame u ovom meču i na kraju su ih savladali u Torinu, iako je Juve bio veliki favorit.

Oba tima su imala svoje šanse u prvom dijelu, a onda u 44. minuti Sassuolo stiže do vodstva. Za prednost od 1:0 pobrinuo se Davide Frattesi.

Očekivano, Juve je u nastavku krenuo žestoko na gol Sassuola i zaista je nevjerovatno šta sve domaći igrači nisu uspjeli pogoditi.

Ipak, u 76. minuti konačno Bianconeri dolaze do gola. Dybala dobro ubacuje, a Weston McKennie zabija glavom za 1:1.

Do kraja meča Juventus nije uspio napraviti ništa, a Sassuolo je u 95. minuti stiže do pobjede.

Berardi je fenomenalnom loptom pronašao Lopeza, a ovaj matira Perina za pobjedu Sassuola od 2:1.