Bh. reprezentativac Edin Džeko dobio je još jedno vrijedno priznanje.
Naš kapiten je proglašen za igrača mjeseca okotbra u redovima Intera, što je klub potvrdio putem svojih zvaničnih kanala na društvenim mrežama.
Džeko je u oktobru odigrao šest mečeva za Inter u svim takmičenjima, postigao tri gola i imao jednu asistenciju.
Bio je najbolji pojedinac Nerazzura u domaćem duelu u Ligi prvaka protiv Sheriffa, a odigrao i nekoliko sjajnih partija u Seriji A.
Dijamant je već za tri mjeseca u dresu Intera pokazao da će biti ogromno pojačanje, a navijači su skoro pa i zaboravili na Romeula Lukaku, koji je otišao ljetos u redove Chelseaja.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Trijumf u Novom Pazaru