Već je 3:0

Redsi za 40 minuta riješili stvari: Pogledajte kako se Liverpool igra sa Southamptonom

E. Ganibegović

U toku je pauza između dva poluvremena na meču Liverpoola i Southamptona.

Čini se da će drugo poluvrijeme biti samo formalnost, obzirom da Redsi već vode s 3:0.

Već u drugoj minuti je Jota na asistenciju Robertsona doveo domaće u vodstvo. Taj gol pogledajte OVDJE.

Isti igrač se samo naklonio na asistenciju Salaha u 32. minuti kada je bilo 2:0. Gol pogledajte klikom OVDJE.

Pet minuta kasnije novo slavlje domaćih, a strijelac trećeg gola bio je Alcantara.

Također, u 12. minuti je zbog ofsajda poništen pogodak Manea, te je rezultat mogao biti i veći.

Saouthampton osim pokišaja Broje iz 24. minute nije napravio apsolutno ništa, te je teško očekivati da će u drugom poluvremenu izbjeći poraz na Anfieldu.