Sjajni srbijanski napadač

Dušan Vlahović današnjim golom stigao je do još jednog postignuća

Eldar Ganibegović

Fiorentina je danas u 16. kolu Serije A s 2:3 savladala Bolognu.

Na poluvremenu je rezultat glasio 1:1. Maleh je bio strijelac za goste, a izjednačenje domaćinu donosi Barrow.

Biraghi pogađa za 1:2 u 51. minuti, a na 1:3 povisuje golom iz penala Dušan Vlahović.

Bologna je preko Hickeya u 83. minuti uspjela samo da ubkaži poraz.

Vlahović je današnjim golom stigao do novog postignuća. Naime, ovo je za srbijanskog napadača jubilarni 40. gol u Seriji A.

Fiorentina je tako današnjom pobjedom stigla na peto mjesto Serije A s 27 bodova, a Vlahović se dodatno izvdojio na čelu liste strijelaca.

Dušan sada ima 13 golova, dva više od prvog pratioca Immobilea.