Hat-trick Poljaka

Nestvarni Lewandowski razmontirao Salzburg za 23 minute!

Bayern je večeras ugostio Salzburg u revanšu osmine finala Lige prvaka i već ima ¨3:0.

U prvom meču bilo je 1:1, ali Bavarci su u revanšu za samo 23 minuta došli do čak tri gola prednosti.

Oba puta je i oba puta s bijele tačke pogađao Robert Lewandowski. Zanimljivo, Poljak je oba puta izborio najstrože kazne.

U 23. minuti Lewa je postigao i treći pogodak i čini se riješio sve dileme oko pobjednika.

Ako su se Austrijanci nečemu i nadali, sada im je već jasno da tu spasa nema...

Gol za 1:0 OVDJE.

Gol za 2:0 OVDJE

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Gol za 3:0 OVDJE

U drugoj utakmici večeri sastaju se Liverpool i Inter (2:0 prvi meč) ali na Anfieldu za sada nema golova.