Došao u januaru iz Zvezde
Marko Lazetić će se nerado sjećati prvog nastupa u dresu Milana
Marko Lazetić danas je debitovao za omladinski tim Milana, ali se nije proslavio.
Talentovani mladi srpski napadač došao je u Milan u januaru iz Crvene zvezde, ali 18-godišnjak najprije mora da stekne iskustvo igrajući u Primaveri za mladi tim Rossonera.
Milanovi omladinci dobili su Veronu s 2:0, a Lazetić je početkom drugog dijela ušao u igru, no već u 79. minuti je morao da izađe iz igre zbog povrede.
Zaradio je jedan jači udarac u rebra, zbog čega nije mogao da nastavi meč, tako da neće po najboljem pamtiti prve minute u crveno-crnom dresu.
Lazetić još nije zaigrao za seniore Milana, ali je imao priliku da sjedi na klupi tokom gradskog derbija protiv Intera.
Naravno, u Milanu polažu velike nade u ovog momka i vjeruju da će izrasti u vrhunskog golgetera. Za njegove usluge Milan je Zvezdi platio 4 miliona eura uz bonuse, a sam mladić potpisao je ugovor na četiri godine.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Napao je otvoreno FIBA-u
Ataman napravio skandal zbog termina utakmice, spominjao i potencijalne protivnike BiH i Poljsku
Pred sutrašnji okršaj u osmini finala Eurobasketa