I on je bio iznenađen
Srela Terryja u šopingu, a onda za njega imala neobičan zahtjev: "Tražile su da ga slikaju, onda..."
John Terry je u svojoj karijeri od fanova imao raznih zahtjeva, ali je jedna mama uspjela sve to da nadmaši.
Naime, nekedašnji igrač Chelseaja je prije nekoliko godina bio u jednoj radnji odjeće u Birminghamu gdje su ga mnogi prepoznali i odlučili da se fotografišu s njim.
Njega je prepoznala i jedna gospođa koja je u radnji bila sa svojom sestrom, te je odlučila da priđe Terryju. Nekadašnji fudbaler je mislio da će se oni fotografisati s njim ili zatražiti autogram, ali se to nije desilo.
Naime, žena je prišla Terryju i pitala može li ga uslikati na šta je pristao jer je vjerovao da će se one s njim slikati.
Međutim, kada je shvatio da je ona uslikala samo njega kako stoji u radnji bilo mu je zaista čudno. Nakon toga žena se zahvalila i pustila ga da ode, a onda je poslala fotografiju svojoj kćerki.
Ona je kćerki napisala da je srela Terryja u radnji, ali ni njemu nije bilo jasno zašto se ona nije fotografisala s njim kada je već imala priliku.
"Pogledaj na koga smo ja i tetka Pam naišli danas u M&S radnji", napisala je uz fotografiju, a njena kćerka je sve to na kraju objavila na društvenim mrežama i objasnila je šta se desilo.
"Moja mama i tetka su srele Terryja dok je bio u šopingu, tražile su fotografiju i pustile ga da pozira sam dok su ga uslikale. Umirem...", napisala je Amy, te je dobila više od 27.000 reakcija na svoju objavu na Twitteru.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Pomaže Rossonerima i van terena