Inter je poveo s 1:0 u utakmici Kupa Italije protiv Milana.
Prvi duel ovih timova završen je bez pogodaka, a Inter večeras kao formalni domaćin rano dolazi do prednosti i sada je bliže finalu od gradskog rivala.
Gol je postignut već u četvrtoj minuti. Lautaro Martinez je projektilom matirao Mikea Maignana za veliko slavlje na Meazzi.
Lautaro je u napadu sa sunarodnjakom Joaquinom Correom, dok je naš Edin Džeko ostao na klupi.
Sjajan gol Argentinca pogledajte OVDJE.
Promo
Veličanstvena noć s Petrom Grašom u Festivalskoj bašti
Bingo još jednom pokazao da je Naše mjesto za sve
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Hoće li doći do velikog transfera?
Njemački klub već krenuo po Esmira Bajraktarevića
Čelnici Atletica kontaktirali Argentinca
U ponoć se desio nestvaran preokret oko Juliana Alvareza: "Spremni smo prodati te, možeš ići u..."
Englez na velikom iskušenju