Teška noć za Nerazzure

Maldini šokirao Inter

H. Zilić

U toku je duel 26. kola Serie A. Spezia je dočekala ekipu Intera, a gostima ne ide baš najbolje iako su u ovaj duel ušli kao favoriti.

U prvom poluvremenu Lautaro je promašio penal i otišlo se na odmor rezultatom 0:0.

U nastavku novi problemi za Nerazzure.

Igrala se 55. minuta kada je Spezia povela sa 1:0.

Nzola je uposlio Maldinija koji pogađa za iznenađujuće vodstvo domaćina u veliko slavlje na stadionu.

Pogodak Spezije pogledajte OVDJE.

Interu očigledno večeras dosta toga ne štima, a u prvom poluvremenu promašili su još neke šanse pred golom domaćina.

Naš Edin Džeko je susret počeo na klupi za rezervne fudbalere.

Kako meč bude odmicao morat će u vatru jer se Inter što prije morao vratiti u ovaj susret.

Ne treba ni spominjati koliko bi Speziji večeras značio pozitivan rezultat u borbi za opstanak.

Sa druge strane u slučaju neuspjeha Intera, Napoli bi već mogao hladiti šampionski šampanjac.